Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

В дорогу!

З хвилюванням і радістю ми прийшли на першу зустріч з вами і, засвідчуючи вам свою повагу, сподіваємось на довгі літа щирої дружби. Перш ніж ви змогли взяти в руки цю газету, нами була пройдена надзвичайно цікава і нелегка дорога. Дорога, на якій стрічались нам люди передовсім до глибини душі закохані в природу , совістливі і мужні, гордовиті і наївні, великодушні і незрадливі, спільні у високому своєму призванні - бути справжнім мисливцем і рибалкою.

І біля вечірніх багать народжувався цей задум - спільними зусиллями створити газету, яка була б співбесідником і вчителем, учнем і суддею, порадником і захисником. І ось ми на порозі величного мисливсько-рибальського "космосу" в передчутті вашого міцного потиску руки, вашого слова підтримки, поради, а можливо і докору.

Всі ми різні - люди різних уподобань, професій, звичок, різні за віком, а нині, на жаль, і за політичними уподобаннями. І наша газета спільна для всіх, щоб учень набрався мудрості і досвіду, а вчитель ними поділився, щоб браконєрові стало совісно і соромно і він назавжди попрощався з своїм неправедним ремеслом, а в дружньому колі біля багаття були всі рівними за статками і по чину і вміли ділитись із ближнім і дальнім.

Ми обіцяємо не обминати манівцями болючі і гострі мисливсько-рибальскі проблеми, відстоювати свою правоту перед нечесними людьми, незалежно від посади і марки автомобіля.

Ми горді, що ми - мисливці і рибалки, ми, водночас, екологи і грибники, краєзнавці і туристи... Нас сотні і сотні тисяч, ми - велика і могутня сила, покликана вберігати і примножувати скарби рідної землі.

Колектив редакціїУкраинская Баннерная Сеть