Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Виставка в Рівному.

Готуючись до чергової 19-ї Всеукраїнської виставки мисливського собаківництва, яка традиційно відбувається кожні три роки, Рівненська облрада УТМР 8 червня 2003 року у заквітчаному бузком міському парку організувала чергову обласну виставку мисливського собаківництва.. Виставку відкрив голова Рівненської облради УТМР І.М.Бренич. У виставці взяли участь і гості — мисливці з кращими собаками з Львівської, Волинської, Тернопільської та Хмельницької областей. На рингах виставки було оглянуто більше сотні мисливських собак високого породного рівня.

Умови для роботи експертних комісій були хороші. Сонячний день.

Ринги у затінку дерев обмежені червоними прапорцями. До послуг учасників виставки і глядачів — мисливський магазин, крамнички з мінводами, цигарками і т.д.

Добре попрацювали організатори виставки — члени обласної секції мисливського собаківництва на чолі з паном П.Н. Бондаренко. Експертизу на рингах виставки вели досвідчені, відомі в Україні експерти: В.В.Дорокін (м. Луцьк), Е.Д.Осадчук (м. Луцьк), Ю.В.Букатевич (м. Хмельницький) та інші.

Найчисельнішими на виставці були німецькі континентальні лягаві, західносибірські лайки, такси і фокстер'єри. Майже всі оглянуті на виставці мисливські собаки отримали оцінки "відмінно" та "дуже добре". Чемпіонами виставки стали собаки класу еліта: західносибірська лайка Барс І.І Косовського (м. Хмельницький), курцхаар Арч-826 В.Г. Рожка (м. Рівне), англійський сетер Кречет-Фарт-120 А.П.Матвійчука (м.Луцьк).

Мета виставки досягнута. Мисливці побачили, що на Рівненщині є в кожній породі мисливських собак. Визначилися в підборі пар для подальшого вдосконалення мисливських собак регіону, обмінялися враженнями щодо побаченого, поділилися досвідом ведення мисливського собаківництва. Цікаво, що більшість власників собак були молодими мисливцями. Хочеться їм побажати перемог на майбутніх змаганнях та виставках.

По закінченні експертизи собак в кожній породі визначилися лідери, переможці. Всі вони отримали медалі та цінні подарунки.

Ю.Букатевич, експерт-кінолог всесоюзної категорії.Украинская Баннерная Сеть