Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

ХIV зїзд УТМР. Політ задовільний

26 травня у приміщені головного офісу Українського товариства мисливців і рибалок відбувся черговий XIV з'їзд УТМР. На відміну від попереднього з'їзду, на якому було змінено керівництво громадської організації і який уже встигли охрестити революційним, якихось суттєвих коректив цей захід у життя найчисленнішої спільноти українських мисливців не вніс.

У з'їзді взяли участь 93 делегати, які були обрані від обласних та міських організацій УТМР. На порядку денному був звіт Голови президії Всеукраїнської ради УТМР Шуляра М.С., внесення змін та доповнень до статуту УТМР, вибори голови та керівних органів всеукраїнської громадської організації. Забігаючи наперед, можу сказати, що серед претендентів на крісло голови був висунутий лише один кандидат, тобто колишній голова, який під час голосування отримав максимальну підтримку.

Загалом же з'їзд пройшов тихо й спокійно. Нетривалу суперечку викликало лише одне доповнення до статуту, яке стосувалося господарської діяльності низових мисливських організацій. Зрештою, після кількох голосувань, противники цих змін домоглися свого – пункт статуту вирішили залишити в попередній редакції.

Серед інших змін, що були затверджені з'їздом, - зменшення численності президії Всеукраїнської ради УТМР до 13 чоловік та її ради до 47 (було 15 та 52 відповідно). Також слід зазначити, що була пропозиція від делегатів поставити перед Верховною Радою України питання руба щодо весняного полювання на гусей. Мовляв, що це за неподобство, у всьому світі це полювання ніхто не забороняє, а Турція взагалі дикими гусьми свою армію годує, а ми що, руді, чи як. На цю, слід відмітити, досить слушну вимогу була дана досить слушна відповідь, її зміст був приблизно такий: "Хлопці, ви що? Нам тут взагалі, мало полювання на десять років не закрили, ледве вмовили залишити нас у спокої. Та й не можна ставити це питання перед цим складом Верховної Ради. Дочекаємося іншого складу".

Ну, що ж, дочекаємося. Куди нам ще подітися? А гусей пополювати можна й до Росії з'їздити, адже для них наші гроші потрібніші... До речі, росіяни про нас не забувають, от і привітання з'їзду "Росохотрибсоюз" надіслав. Гадаю, вони також не зацікавлені у нашому весняному полюванні, але ж от, згадали. Щоправда, Олександр Олександрович Омельченко також не забув про мисливців. Він у нас хоч і не має стосунку до діаниної спільноти, але поздоровив українських мисливців зі святом. Ні в Кабміні, ні в Секретаріаті Президента, ні у Верховній Раді (там-то їх точно катма) мисливців або їх симпатиків не знайшлося. Хоча, пригадується, там хтось не один раз розпинався, який я крутий мисливець, я й купу левів, і слонів, і бегемотів... та й зброї у мене на будь-який смак, не кажучи вже про калібри. На превеликий жаль, таким "мисливцям", напевно, нікому пояснити, що сафарі має такий же стосунок до полювання, як морські свинки до моря. Ну, але це вже "лірика".

Зрештою, абсолютною більшістю голосів делегати з'їзду проголосували за визнання роботи Президії Всеукраїнської ради УТМР за період 2000-2005 рр. задовільною.

С. СинчукУкраинская Баннерная Сеть