Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Заячий загон

На моєму мисливському рахунку вже не один впольований сірий розбійник. Для того, щоб уполювати вовка мені доводилося годинами лежати на снігу, на ріллі, в лісосмугах.

Цього ж разу, мені вистачило п‘ятнадцяти хвили, щоб сірий розбійник потрапив на мій приціл. А допоміг мені... заєць.

Було це в лютому. Об‘їжджаючи свій обхід я зупинив автомобіль на краю смуги незораної стерні, де ріс соняшник. Роздивляючись стерню в бінокль, на протилежному боці поля я помітив вовка, який лежав на купі соняшника. Використовуючи для схованки нескошену смугу соняшника, я став підходити до нього. Вітер дув у мій бік і підкравшись ближче я помітив, що вовк не один, біля купи лежав ще один вовк. Відстань до них була метрів 500-700 і я продовжував підходити до ближче, крадучись між рядками. Раптово, майже з під моїх ніг вискочив заєць і побіг прямо туди, де відпочивали вовки. Я причаївся і через короткий час почув гучний тріск соняшникової стерні – прямо на мене, таким собі трикутником бігло три вовки, а в центрі цього трикутника біг заєць. Припавши до землі я причаївся, і коли заєць підбіг близько до мене, я підхопився на ноги. Два розбійники, які бігли по боках „загону” побачили мене почали відвертати, а третій, захопившись переслідуванням мене не бачив. Коли до нього залишалося метрів сорок я почав стріляти (у мене МЦ21-12). Встиг я вистрілити три рази, після чого, пробігши ще метрів шістдесят вовк упав.

Усі мої постріли, як виявилося потім, потрапили в ціль, але найбільш вдалим виявився третій постріл, коли звір повернувся до мене боком і став тікати. Найцікавіше в цій ситуації те, що заєць, не зважаючи на мої постріли пробіг поруч зі мною.

В. ГолоіваненкоУкраинская Баннерная Сеть