Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Велика родина.

Українець - це звучить гордо. Українка - це звучить ніжно. У цьому слові - лагідний дотик матері і сяючі очі коханої. Щирість і ніжність. Нестримна жага почуттів і сумлінна праця. Скільки б на тебе негод не звалилося, все винесуть, усе перетерплять твої, таки милі, тендітні плечі. Наче струмочок у горах ти, україночко. Сонечко, що заплуталося у вербах над рікою.

Благословенна земля українська. Скільки великих синів ти народила - згадаємо Шевченка та Франка, Григорія Сковороду і, звичайно, творця "Руської правди", великого князя Ярослава Мудрого... А січ козацька, що боронила протягом декількох століть Європу від татарських навал!

Благословенна земля українська. Може, тому і зазирали ласим оком на твої лани аж з сивої давнини жадібні люди -...той неситим оком

За край світа зазирає, чи нема країни,

Щоб загарбати з собою, взять у домовину..."

Багато людей тоді, аби вижити та зберегти власну культуру, змушені були покинути рідну землю. Але і на новому місті українець залишався собою - щирою, розумною та працьовитою людиною. І у країнах, що прийняли наших єдинокровних братів та сестер, уже не словом, а ділом розповідали вони про свою далеку Батьківщину, де живуть славні люди.

Пройшли роки. Та не обірвався в серцях українців зв'язок із Вітчизною. Онуки та правнуки

тих, що колись змушені були покинути Україну, співають українські пісні, чудово знають рідну мову. Дивлячись, як проводять дозвілля рибалки із Українського мисливсько-рибальського клубу "Беркут", що був заснований членами філії УНО Торонто - Захід Миколою Сергійчуком, паном Славичем та іншими завзятими рибалками та мисливцями, починаєш розуміти одну невелику, але дуже важливу річ - ці люди не цураються своїх пращурів, але горді. Тим, що вони - УКРАЇНЦІ. Якби у нас, в Україні, так думала хоча б половина її мешканців.

Та годі про сумне. Тим більше, що сьогодні ми розкажемо вам, як живуть наші брати за океаном, у Канаді, проводячи дозвілля на риболовлі та полюванні.

Мисливсько-рибальський клуб "Беркут" був заснований у 1965 році, і цього літа його члени разом відсвяткували уже 38-е відкриття рибальського сезону.

Край, де члени клубу "Беркут" зазвичай рибалять, знаходиться неподалік від Торонто, і багаті на рибу, і мальовничі. Як кажуть самі рибалки, "країна 30000 островів". Достатньо сказати, що найбільшу щуку завдовжки їм 56 см і вагою 65 фунтів (26.6 кг), що становить рекорд Канади, було спіймано саме у цих місцях. Зазвичай за сезон хлопці декілька разів влаштовують колективні виїзди на риболовлю — це справжні свята, із вечірнім багаттям, юшкою, піснями і, звичайно, щирим спілкуванням. Але і взимку не припиняється рибна ловля.

Голова клубу "Беркут" — Петрович Владислав Васильович. Зараз кількість членів становить 54 особи, в тому числі сім жінок. А загалом у заходах клубу є можливість брати участь всією родиною. Власне, клуб і є великою родиною. Його діяльність дозволяє загартовувати молодь і залучати її до діяльності української громади. Членами клубу є також українці, що живуть в інших країнах світу - Англії, Болгарії, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччині та Чехії.

Хижаків у Канаді ловлять спінінгом або тролінгом, використовуючи сіліконові приманки, обертові блешні та воблери. Основні трофеї — це walleye, bass (поширена у канадських водоймах, в Україні такої риби немає) та pike (щука). Екземпляри, що не досягли встановленої межі, рибалки відпускають у воду.

Дуже зручна річ — ехолот, суміщений з системою JPS (супутникового орієнтування на місцевості), яким теж користуються українці з Канади.

Крім риболовлі, члени клубу займаються полюванням. До речі, дуже високо оцінили хлопці оптичні приціли Київського ВО «Арсенал».

Що ж, щиро побажаємо нашим друзям із "Беркута" рибальського завзяття, успіху в усіх їхніх починаннях, щирих стосунків та великих трофеїв - на полюванні та риболовлі. Нехай усе у вас буде добре!

У наступних числах нашої газети ми продовжимо розповідь про Український мисливсько-рибальський клуб "Беркут" (Торонто, Канада).Украинская Баннерная Сеть