Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Рибальство і трішки мисливства.

26-29 лютого у Києві Торгово-промисловою палатою України була проведена вже шоста виставка «Мисливство та рибальство», яка вже встигла стати справжньою Меккою для українських (і не тільки) мисливців і рибалок. На відміну від попередніх виставок, які проводилися ТПП України в приміщенні на Львівській площі, остання була організована в Київському Палаці спорту.

Якщо не вдаватися в подробиці, то можна констатувати, що у організаторів із кожною виставкою спостерігається явний прогрес. Про це свідчить і перенесення виставкових площ у просторий і, напевно, недешевий, Палац спорту. Про явний прогрес можна казати, зваживши й каталоги виставок, які з кожним разом стають все товщими і, до речі, не тільки за рахунок реклами. Кажучи мовою бізнесменів, організатори «Мисливства та рибальства» піймали «струю» і продовжують її активно розробляти. Але чи дійсно все так добре у «Мисливства та рибальства»?

Блукаючи експозиційними площами останньої виставки, ловиш себе на думці, що начебто тут, серед рівних рядів катерів, човнів, різноманітного спорядження та справжнього лісу вудилищ чогось явно не вистачає. І дійсно, виходячи із Палацу спорту й обернувшись на назву виставки, мабуть, багато хто із відвідувачів задавався питанням: «А до чого ж тут мисливство?».

Пригадується, в організаторів, свого часу, з'явилася ідея виставляти риболовні фірми та мисливські аксесуари на першому поверсі Торгово-промислової палати, численні ж фірми, які пропонували зброю, повинні були розміщуватися на другому поверсі. Це мало полегшити роботу охороні виставки, ну і, звичайно, якось впорядкувати тематику.

Але справжнім шоком для постійних відвідувачів — цінителів зброї стала четверта, весняна виставка 2003 р. Потрібно було бачити, як люди (часто з периферії) розгублено бродили між вудилищами та полицями з риболовними гачками й на кожному стенді розчаровано запитували: «А де ж зброя? Де товари для мисливства?».

Щось подібне спостерігалося й на шостій виставці, з однією тільки різницею — відвідувачів вже не шокувала відсутність товарів для «Мисливства» (звичайно, на полюванні не обійтися також і без одягу, чобіт, ножів і т.ін., які широко були представлені на стендах). Але, знову таки, хочеться запитати в організаторів: « До чого тут «Мисливство»?».

Можливо, правильно було б не розчаровувати відвідувачів від першої частини бренду й змінити назву виставки, наприклад, вилучивши з неї перше слово, або підібрати нову, точнішу назву, яка відображала б справжню суть заходу.

Хоча, за великим рахунком, це просто деталі. Адже організатори не можуть не розуміти, що таким станом справ вони зменшують популярність своєї виставки. Причини ж цього лежать значно глибше і, напевно, головна з них та, що у сьогоднішній владі є багато осіб, які панічно бояться зброї. Будь-якої. При цьому слід зазначити, що самі вони цю зброю мають. І зброю, і можливість полювати на будь-що і будь-якої пори року, навіть тоді, коли браконьєру й в голову не збреде взяти з собою рушницю, виходячи в мисливські угіддя. І якщо ще кілька років тому допускалося, що в Законі про зброю (який так і не прийняли дотепер навіть у пропонованому «міліцейському» варіанті) українським громадянам дозволять «озброїтися», то сьогодні про це не варто навіть і мріяти. Але це вже тема для іншої розмови.

В. СОМ.Украинская Баннерная Сеть