Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Як заповнювати «матроску»

Зазвичай, коли колеги запитують, як же правильно заповнити контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання (яку мисливці називають «матроскою» за її смугастий вигляд), я відповідаю, що для правильного заповнення цього мисливського документа необхідно мати три вищих освіти.

Справа у тому, що, на превеликий жаль, в нашій державі відсутній нормативно-правовий акт, який визначає як і кому заповнювати цей офіційний документ у тому чи іншому випадку, на тому чи іншому полюванні. Частково про «матроску» зазначено у Законі України «Про мисливське господарство та полювання» (надалі – БЗ – Базовий Закон), частково – у «Положенні про правила проведення полювань, поводження із зброєю…» (надалі – Положення). Ще раніше деякі питання заповнення контрольної картки визначалися у наказах Державного комітету лісового господарства про терміни та порядок полювання на мисливських птахів та тварин. Зараз певним чином порядок заповнення контрольної картки визначають у своїх наказах про відкриття полювання самі користувачі мисливських угідь.

Що ж, давайте разом розглянемо ці документи, щоб нарешті визначитися, як заповнювати контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, звертаючи у першу чергу увагу на те, яку роль у цьому процесі надано пересічному мисливцю, власнику картки. Але почнемо здалеку...

Повний текст статті читайте в газеті "Полювання та риболовля"

В. ЯковлєвУкраинская Баннерная Сеть