Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Ні пуху, ні пера!

Відкриття. Одне лише коротеньке слово, а як воно прискорює роботу серця, які приємні спогади витягує з глибин пам'яті, які солодкі мрії! Все-таки ми, мисливці, щасливіші за інших смертних, адже доля нам подарувала ще одне велике свято, яке недосяжне, а часто й незрозуміле для решти громадян. Свято, яке кожен мисливець, що поважає себе, ніколи не пропустить, а вважає своїм обов'язком провести на природі з рушницею в руках. Усіма правдами і неправдами зекономлені гроші напередодні відкриття витрачаються на тяжкі розмальовані коробки з набоями та різні делікатеси, про які протягом року й подумати страшно було - бо дорого. А нині можна, адже день який! Всі з нетерпінням його чекали: молодик, для якого це вперше, сивий дідусь, для якого це, можливо, востаннє, отой поважний вчений, який флегматично стверджує, що його мало не силоміць привезли, бо йому, мовляв, байдуже. Знаємо-знаємо, чули й бачили ще в минулому році! Тоді він також казав це ж саме, а коли залишилось п'ятнадцять хвилин до очікуваної вісімнадцятої години, заметушився. Швиденько зібрався, витяг з багажника новесенькі бродові чоботи, перевзувся в них і, обганяючи молодших компаньйонів по коліна у воді добрався до своєї улюбленої позиції на перешийку між болітцями. Годин через дві почав скаржитися, що випадково переплутав і взяв синові чоботи, а вони менші розміром, тиснуть. Проте, стояв на місці, аж поки не закінчилася вечірня зоря, а коли вийшов на берег, то лише тоді хтось із пильних, придивившись, зареготав, показуючи пальцем на професорське взуття: «Та ви ж їх взули не на ту ногу!» Ох було-було… Тому всі вже знають, що та флегматичність лише зовнішня, образно кажучи, маска, а насправді його нерви бринять від напруги. От вам і "байдуже"!

І неважливо де ви проведете свяжовий день, чи то в полі будете насолоджуватися віртуозною роботою свого пса по перепілках, чи просто відстоїте зорю з улюбленою рушницею в руках, напружено вслухаючись і вдивляючись в небо. Головне те, що ви відчуєте себе щасливим, відстороненим від повсякденних турбот. Зварите запашну мисливську шурпу, в яку «для навару» вкинуто обов'язково непарну кількість комарів, посидите з друзями біля багаття, згадуючи цікаві випадки на полюванні, а потім, погомонівши досхочу, на якусь часинку заснете під серпневими зорями. А коли на сході з‘явиться світла смуга, ви, збиваючи з трави світанкову росу, підете на своє заповітне місце серед гривки комишу на краю затягнутого ряскою болотця, яке так часто снилося в міжсезоння.

Також слід пам'ятати, що свято не лише для вас одного, та не забувати про правила техніки безпеки. Адже їх, писані й неписані, придумали наші предки, спираючись на власний, іноді й гіркий досвід. Безпека повинна бути понад усе! А свято? Воно вже поруч з нами... Дочекались! Ні пуху, ні пера, побратими!

Ю. КурочкаУкраинская Баннерная Сеть