Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Полювання - не злочин

Нелегким видався цей рік для мисливців України. Адже в нас хотіли відібрати найдорожче, наймиліше для душі кожного мисливця – спілкування з рідною природою, право насолоджуватися її неповторною красою. Усі ці аспекти під силу зрозуміти лише людям, які є невід‘ємною частинкою цієї краси, – мисливцям.

Безпідставні звинувачення в наш бік та пропозиція закрити полювання на 10 років нанесли неабияку шкоду нашому мисливському господарству. Вони посіяли паніку та розчарування в мисливському середовищі. Чимало людей, почувши рознесену по телебачення та радіо інформацію, які зі свого боку ще й додали свого бруду, не стали платити членські внески й вибули з товариства. Торкнулося це й нашого мисливського осередку, і тільки прикладаючи надзвичайні зусилля нам вдалося зберегти на дев‘яносто відсотків наш колектив. Мало того, попри той бруд, що лили засоби масової інформації на мисливців, ми прийняли в свої ряди трьох нових членів. Наші угіддя займають площу 3,5 тисяч гектарів водно-болотяних угідь, і від того наскільки цікавим та добутливим буде полювання в цих угіддях багато що залежить від кожного нашого мисливця. А колектив наш працьовитий, особливо молоді наші члени. Так, цієї весни під керівництвом бригадира І. Бережного в урочищі Плави було вимощені штучні гнізда, що позитивно позначилося на кількості дичини, та, в свою чергу принесло багатьом із нас додаткову удачу на полюванні. Давно ми не бачили стільки птахів, як було цього року і ми з гордістю можемо говорити, що це є заслугою нашого колективу. У червні, коли пішли сильні дощі наша мисливська молодь зробила масу сідал у місцях скупчення молодняку, щоб уберегти його від переохолодження. Вони також знищували хижаків, яких чимало розвелося за недавній період.

І ось настав такий жаданий день відкриття полювання. До нас, на нашу центральну пристань із самого ранку почали прибувати мисливці з Києва, Донецька, Полтави, з Лубен, Гребінки. Ставили намети, варили юшку, навколо якої лилися мисливські розповіді. Наші мисливці привітно зустріли гостей. Відстрілок вистачило всім, кожному було виділені угіддя для полювання та номер, а біля шістнадцятої години, перед виходом на полювання ми всі сфотографувалися.

О 18 годині полювання було відкрито. Качки, а особливо лиски було дуже багато. Стріляли всі, й стріляли, слід сказати непогано – майже ніхто не залишився у перший день без трофея. Увечері ми продовжили свято, мисливська шурпа була надзвичайно смачною.

Хотілося б сподіватися, що наші політики нарешті вгамуються, і знайдеться зрештою людина, яка пояснить для них, що полювання не є якимось злочином. Також хочеться звернутися до всіх наших мисливців. Шановні браття, поки ми разом, поки є членами одного товариства – ми сила. Не дозволяйте себе ошукувати добрим дядькам із мішками грошей. Вони наобіцяють, а потім обдурять вас, залишать біля розбитого корита. То ж будьте мудрі, і будьте пильні.

В. БурийУкраинская Баннерная Сеть