Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001




Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалки



Головна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Відкриваємося!

Перед здачею липневого номера ми обдзвонили більшість обласних організацій УТМР з наміром дізнатися, коли в регіонах планують відкривати полювання на пернатих.

Відсутність вчорашньої влади та прохолодна (поки що) погода в цьому сезоні дають нашим мисливцям можливість хоч якось планувати відкриття наймасовішого полювання – на пернату дичину. Правда, в цей процес може втрутитися зі своїми корективами набагато серйозніший за янучарських перестраховщиків з їх пожежонебезпечним періодом чинник – війна, яка все страшніше розгортає свої чорно-криваві крила.

Як це не дивно, але в Луганській області (до Донецька ми не змогли додзвонитися) мисливці навіть і не думають відмовляти собі в задоволенні зустріти вечірню зорю разом із усіма побратимами в Україні. Відкриття вони так само планують на 18 годину 2 серпня…

Щодо інших регіонів, то в обласних організаціях, куди вдалося зателефонувати, нам повідомили про такі терміни, на які вже підписаний наказ про відкриття (або на яку дату планують його затвердити): Львівська область – 9 серпня на 18 годину; Полтавська область – 2 серпня 16 година (на 20.06 наказ ще не підписаний); Харківська область – 9 серпня; Херсонська область – 16 серпня з 5 ранку; Тернопільська – 9 серпня 16 година (на перепілку з 14.08); Сумська область – 2 серпня 18 година; Дніпропетровська область – 9 серпня 18 година (наказ ще не підписаний); Волинська область – 9 серпня 16 година (наказ не підписаний); Чернівецька область – 9 серпня 18 година.

Найоперативнішою організацією УТМР цього року (так само, як і минулого) знову стала Київська обласна організація. Наказ вони підготували ще наприкінці квітня, й у травні затвердили його. Власне, пропонуємо нашим читачам з ним і ознайомитися, адже приблизно саме так виглядають усі інші накази про відкриття на пернатих:

«Наказ про проведення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2014 року на території мисливських угідь Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об'єднання Київської обласної ради УТМР в:

Баришівському, Богуславському, Броварському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Макарівському, Обухівському, П.-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Яготинському районах.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання наказую: 1. Установити такі строки полювання:

1.1. Норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, нерозня, лутка, гаги звичайної, крохалів), лиску, курочку водяну, пастушка, куликів (крім кулика-сороки, кроншнепів, чайки, лежня, поручайника, крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, баранця великого (дупеля), зуйків малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), на гусок: крім гуски малої (гуски білолобої малої), сіру, білолобу велику, гуменника – з 18-ї години 9 серпня до 23 листопада 2014 року включно, а на території водно-болотних угідь Київського обласного МРВО Київської обласної ради УТМР Канівського та Київського водосховищ – до 28 грудня 2014 року включно;

1.2. На перепілку – з 2 серпня до 29 жовтня 2014 року включно (для мисливців - власників собак лягавих порід і спанієлів з 2 по 9 серпня під керівництвом єгерської служби користувача угідь, за окремими відстрільними картками).

1.3. На пернату дичину, вирощену на фермах і випущену в мисливські угіддя «під постріл» - з 2 серпня до 28 грудня 2014 року включно.

2. Установити, що:

2.1. Днями полювання є:

- на пернату дичину - субота, неділя та середа, а для мисливців власників собак лягавих порід і спанієлів індивідуально або групою мисливців (не більше 3-х чоловік) та за наявністю відповідних документів на собаку, додатковий день полювання - четвер;

- на вирощену на фермах та випущену «під постріл» пернату дичину - усі дні тижня (за умови наявності спеціально відведених для цієї мети, наказом користувача мисливських угідь, ділянок) за окремими відстрільними картками;

2.2. Полювання на пернату дичину проводити за відстрільними картками, у межах встановленої пропускної спроможності угідь, з обов'язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини.

2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: норців великих – 2; гусей – 3; куликів -10; качок – 5; перепілок – 15; лисок – 6; курочок водяних - 4; голубів - 10; пастушків - 3. Перната дичина, вирощена на фермах та випущена «під постріл» - не лімітовано.

2.4. Полювання на ставках та риборозплідниках проводити в терміни та періоди доби, у відповідності з графіками та виробничими циклами рибних господарств.

3. Заборонити:

3.1. Проведення полювання на пернату дичину в лісових угіддях, а також розведення багать в пожежонебезпечний період року.

3.2. При проведенні полювання на пернату дичину знаходження в угіддях з нарізною зброєю та набоями для гладкоствольної зброї, споряджених кулями і шротом діаметром більше 5 мм (№ 0000), (ст. 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»).

3.3 Проведення полювання на дичину, вирощену на фермах і випущену «під постріл», за межами спеціально визначених для цієї мети ділянок та без відповідних дозволів на добування, без присутності відповідальної особи користувача угідь…».

S



Украинская Баннерная Сеть