Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2018

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001
Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалкиГоловна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Камуфляж хочуть заборонити

…Для цивільних осіб, якщо, звісно, депутати не одумаються і не внесуть правки в проголосований ВР в першому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки».

Це «геніальне» творіння колективу депутатів, в черговий раз показує наскільки далекі наші народні обранці від народу, чиї інтереси, по логіці речей, вони мають захищати. І мова тут ідеться навіть не про пересічних мисливців та рибалок, більшість яких вже давно оцінили зручність та доступність плямистого вбрання військового зразка. Справа в тому, що добра половина працюючого населення країни – саме ті, хто кормить наших «слуг народу», на роботі (та й, чого гріха таїти, не тільки на роботі), вбираються саме в цю непрезентабельну одіж. На превеликий жаль, камуфляж сьогодні став не високою ознакою захисника вітчизни, а ознакою бідності. І цим людям автори законопроекту (яких, до речі, аж 6 (!) осіб – а ще кажуть, що одна голова добре… а шість?) В. Грицак, В. Бевз, О. Зарубінський, М. Петрук, О. Бобильов, О. Кузьмук хочуть заборонити користуватися камуфляжним одягом.

Що цікаво, головне науково-експертне управління Верховної Ради у своєму висновку щодо цього законопроекту, «в пух і прах» розкритикувало його, в тому числі виступило проти заборони камуфляжу для широких верств населення. Але хіба для наших депутатів якісь там експерти авторитет… Сказано – «люміній», значить люміній – мабуть далася взнаки близькість деяких авторів до «служивого люду». І ось, 8 вересня 263 народних обранці приймають всі ці поправки в першому читанні.

Можливо, хтось засумнівається, мовляв, це тільки перше читання, є час поправити документ, здоровий глузд зрештою візьме гору… Можливо й візьме. А якщо ні (зрештою після експертизи не взяв), і все так і залишиться? А якщо все так і залишиться, і закон буде прийнятий, то тих бідаків, які ризикнуть одягти на рибалку чи роботу свій звичний та зручний одяг, чекає штраф від 170 до 255 кревно зароблених гривень. І це тільки на перший раз, якщо тебе зловлять за твої камуфляжні штани вдруге – доведеться викласти вже від 255 до 850 гривень, і ні копійкою менше. А тепер порахуйте, які поповнення для державного бюджету «світять» нашим можновладцям через цей законопроект. Так, що не поспішайте звинувачувати журналістів у смажених фактах та залякуванні суспільства. Люди повинні знати своїх «героїв», що несуть їм щастя та благодення.

До речі, на запитання журналіста про камуфляж один з авторів цього законопроекту сказав, що його (їх) просто неправильно зрозуміли. Мовляв, ніхто і не збирався забороняти камуфляж для цивільних, мова просто йде про погони, шеврони та інші знаки на одностроях, які різні самозванці дозволяють собі безперешкодно носити. Що тут відповісти на такий закид? На думку приходить страшна здогадка – можливо цей автор просто не прочитав той документ, під яким стоїть його підпис. Адже насправді законопроектом пропонується у Закон України «Про військовий обов’язок та військову службу» внести зокрема і таку правку: «7. Носіння військової форми одягу Збройних Сил України, форми одягу інших військових формувань, знаків розрізнення, використання колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб, які мають спеціальні звання, особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом».

Отже, що тут не ясно? Наведений пункт однозначно забороняє для загалу не тільки носіння військової форми одягу збройних сил України, але й форми всіх інших армій, та камуфляжу. Так що готуємо гаманці панове мисливці та рибалки… якщо не для штрафів, то для цивільного вбрання. Я думаю останнє обійдеться дешевше.

С. БоровийУкраинская Баннерная Сеть