Рубрики
 
 

Передплата онлайн

 

Полювання

 

Арсенал

 

Собаки

 

Риболовля

 

Нотатки рибалки

 

Интерв'ю

 

Флора та Фауна

 

Законодавство

 

Газети (номери)

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

2005

 

2004

 

2003

 

2002

 

2001




Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств


Сайт посвященный общению на тему охоты и рыбалки



Головна Про проект Передплата онлайн Об'яви Форуми Контакти

Скільки набоїв може бути в магазині?

Шановна редакція!

Звертається до Вас мисливець із Херсонської області. Полюю я з 1959 року, на сьогодні є “Почесним членом УТМР”. У мене на озброєнні мисливська рушниця МЦ21-12, із якою я полюю вже дванадцятий сезон. До цього в мене була така ж рушниця, але нещодавно я почув від інспекторів “Херсонлісу”, що в цьому році, при перевірці на полюванні будуть складати протоколи на тих мисливців, у яких в магазинах “напівавтоматів” буде заряджено чотири набої (вони кажуть, що є такий закон, який забороняє це робити).

Величезне прохання до Вас, роз‘ясніть, будь ласка, якою кількістю набоїв дозволяється заряджати напівавтоматичну зброю.

З повагою, І. Бойко

Пане Іване, дійсно є такий закон, і доволі давно. Називається він “Закон України про мисливське господарство та полювання”. Пункт 4, статті 20-ої цього закону стверджує, що ...З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється полювання з не мисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони.

Отже, мисливську напівавтоматичну або автоматичну зброю на полюванні дозволяється заряджати не більше ніж трьома набоями (один у патроннику й два в магазині).

С. Боровий



Украинская Баннерная Сеть