Вернуться   Охота и рыбалка > Охота
Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 06.02.2009, 02:54   #1
vasyl eger
Местный

По умолчанию Є у мене така мрія .

Є У МЕНЕ ТАКА МРІЯ .

Щоб ми через 5-10 років змогли стати на таку фотографію десь у нас в ГАЛИЧИНІ ,БУКОВИНІ,ПОЛІССІ чи де інде .
Щоб у нас нарешті повернулись закони які б гарантували приватну власність на землю .Щоб появились
приватні угіддя з інтенсивним веденням мисливського господарства ,тобто обгороджені мисливською сіткою.
Деб професійно , на світовому рівні розводились сотні кабана ,оленя ,лані ,муфлона ...
Щоб перед початком колективного полювання всі урочисто прослухали випускників БОЛЕХІВСЬКОГО коледжу з
мисливськими мелодіями .Щоб псарі були тверезі і мали в зграях собак, окрім світових порід одну-дві вітчизняних.
Щоб мисливці після полювання позабирали вистріляні гільзи ... Щоб ми стали всі разом біля урочисто викладених
трофеїв і зробили таке фото на память.І знову прослухавши зворушливі , плакучі мисливські мелодії труби ,сповіщаючи
нас про завершення успішного полювання .
Мисливці ідуть продовжувати свято у шикарний мисливський зал ,де стіни прикрашені сотнями трофеїв,і де всі
ділятьсями враженнями полювання ...і тверезі розїздяться по домівках. з надією що через рік всі знову збируться
тут і полювання буде ще краще .

успішне полювання в УГОРЩИНІ .
vasyl eger вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.02.2009, 02:58   #2
vasyl eger
Местный

мрію щоб ми так могли пополювати десь на ПОДІЛЛІ ...:huh: B)

так над ДНІПРОМ :sick: це колами урочисто викладені добуті зайці ,фазани ...
Старый 06.02.2009, 03:00   #3
vasyl eger
Местный

Ці фотографії було взято на мисливській виставці тут в МАДРИДІ .

Де ця угорська фірма запрошувала на полювання .
І демонструвала на цих фото чого вони там добились і як мож пополювати у наших сусідів .Так це наші західні сусіди
і вони за один день полювання можуть добути сотні кабана ,оленя,зайця чи фазана .А ми у нас ходимо ,ходимо по
полях,лісах і часто неможим побачити ні " хвоста ".ВИ скажете ; та у них там обгороджене угіддя є приватна власність
на землю і люди інші...ТАК .Це все вірно , але нам час би вже щос тай міняти ,діяти ,робити .Напевно, вже досить робити якісь випробування ,щось нове вишукувати .
А краще поїхати до "них" подивитись що вони роблять , що зробили ,як .
І те све запозичине впровадити у нас .Думаю що коли у них, угорців, це все функціонує і так чудово , то і в нас би повинно . Як це все буде .Незнаю .Думаю що нелегко , але маю
велике бажання щоб мисливське господарство у нас помінялось.
Працюючи за кордоном , набув деякого досвіду і знань як ведеться тут мисливське господарство . І коли комусь буде цікаво ,то з великим задоволенням допоможу теоретично і навіть на практиці .
Успіху нам усім .
Старый 06.02.2009, 06:04   #4
Саня
Новичок

дуже гарні фото. а ще кращі мрії. у нашого брата існує думка(аби вистачило мені,а після хоть боком котись). таких людей вже не переробиш. потрібно культуру прививать молоді. а цього ніхто не робить.а чому у нас нема справжніх приватних угідь? бо такі закони і влада.вони між собою не можуть помиритись, хіба їм до наших справ та мрій. ми все крокуєм у європу ,а чомусь попадаєм в жопу.
а в мене теж такі мрії і інколи вони збуваються,правда увісні. а жаль.
Саня вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.07.2009, 15:45   #5
basspro
Новичок

Цитата:
Сообщение от vasyl eger Посмотреть сообщение
Ці фотографії було взято на мисливській виставці тут в МАДРИДІ .

Де ця угорська фірма запрошувала на полювання .
І демонструвала на цих фото чого вони там добились і як мож пополювати у наших сусідів .Так це наші західні сусіди
і вони за один день полювання можуть добути сотні кабана ,оленя,зайця чи фазана .А ми у нас ходимо ,ходимо по
полях,лісах і часто неможим побачити ні " хвоста ".ВИ скажете ; та у них там обгороджене угіддя є приватна власність
на землю і люди інші...ТАК .Це все вірно , але нам час би вже щос тай міняти ,діяти ,робити .Напевно, вже досить робити якісь випробування ,щось нове вишукувати .
А краще поїхати до "них" подивитись що вони роблять , що зробили ,як .
І те све запозичине впровадити у нас .Думаю що коли у них, угорців, це все функціонує і так чудово , то і в нас би повинно . Як це все буде .Незнаю .Думаю що нелегко , але маю
велике бажання щоб мисливське господарство у нас помінялось.
Працюючи за кордоном , набув деякого досвіду і знань як ведеться тут мисливське господарство . І коли комусь буде цікаво ,то з великим задоволенням допоможу теоретично і навіть на практиці .
Успіху нам усім .
Да мрії хороші і висновки вірні! Я теж про таке мрію дуже давно, але як на мене це диво буде не скоро, у нас політики не можуть і небудуть закони на благо простим людям видавати. Вони "мажори" мають де полювати і можуть собі дозволити будь де за кордоном полювати, то навіщо їм думати про нас, витрачати бюджетні кошти на розвиток того чи іншого господарства, краще їх вкрасти!
Колись іноземці до нас їздили полювати, бо дичини було багато, цим займались компетентні люди, а зараз кого ставлять на посади?
basspro вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2009, 14:14   #6
Cергей
Новичок

Отправить сообщение для  Cергей с помощью ICQ

Да. Фото чудові, коли у нас настануть такі часи. Це мрія кожного мисливця, і моя також. будемо надіятись на краще.
Cергей вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.08.2009, 16:27   #7
Віктор
Пользователь

Щоб ми через 5-10 років змогли стати на таку фотографію десь у нас в ГАЛИЧИНІ ,БУКОВИНІ,ПОЛІССІ чи де інде .
Щоб у нас нарешті повернулись закони які б гарантували приватну власність на землю .Щоб появились
приватні угіддя з інтенсивним веденням мисливського господарства ,тобто обгороджені мисливською сіткою....

Мрії це звичайно добре, але це ж не сайт мрійників а мисливців,
якщо будуть реалізовані як пише (местный) закони то тут як кажуть і до ворожки ходити не треба бо буде так: землі за безцінь приватизують
лозінські. будуть там влаштовувати всілякі шоу зі стрільбою для приближених а нормальні люди в тей ліс взагалі не зайдуть не те що на полювання, а за грибами, ягодами. Подивіться скільки у нас уже без
закона про приватну власність на землю організовано товариств.
Ліцензії продають одиниці, решта для (барських утех).Причому всі напівзаконні. Угіддя беруться в УТМР яке не являеться власником землі.
Аренда землі 1 гр. за гектар. Ну як Вам такі розцінки, а попробуйте
візміть самі без хабарів та криш.Одержите..... І будем вспоминати про
старі добрі часи, УТМР. А мрії так і залишаться мріями.

Последний раз редактировалось Віктор, 27.08.2009 в 17:20.
Віктор вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.09.2010, 14:24   #8
POBRA
Местный

Василю добрий день мрії збуваются у нас вже поголівья 95 кабанів та 3 оленя пізніше викладу фото, але саме цікаве вірус почав діяти на Україні.
POBRA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.09.2010, 21:51   #9
POBRA
Местный

По умолчанию Реальность Украина 2010

Реальность Украина 2010

Старый 05.09.2010, 21:54   #10
POBRA
Местный

Кабаны обнаглели

Последний раз редактировалось POBRA, 05.09.2010 в 21:56.
Ответ

Опции темы
Опции просмотра