Вернуться   Охота и рыбалка > Кинология
Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 10.06.2008, 22:16   #1
Коля
Пользователь

По умолчанию як притравити ЗСЛ по хутряному

Підскажіть новачку. Я придбав собі ЗСЛ, підскажіть як правильно притравити її по хутряному звіру, їй зараз 8 з половиною місяців, і чи можу я зараз з нею виходити в угіддя для притравки???? в собаки ві щеплення зроблені.
Коля вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.06.2008, 02:12   #2
vasyl eger
Местный

мав таких і робили СУПЕР по хутру.
У них напевно в крові це.
Коли 1 раз у 7 місяців побачили куницю в клітці
то неміг їх заспокоїти і забрати звідти.

Бачили вже білку ? як реагувала?

Та молода лайка по своїй натурі у лісі частіше заглядає на
дерева як під ноги.хахах.
vasyl eger вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.06.2008, 21:12   #3
Коля
Пользователь

Цитата:
Сообщение от vasyl eger Посмотреть сообщение
мав таких і робили СУПЕР по хутру.
У них напевно в крові це.
Коли 1 раз у 7 місяців побачили куницю в клітці
то неміг їх заспокоїти і забрати звідти.

Бачили вже білку ? як реагувала?

Та молода лайка по своїй натурі у лісі частіше заглядає на
дерева як під ноги.хахах.
Дякую що відгукнулись. справа в тому що в нас степова зона лісу нема, тільки посадки но вних куниця є. білку бачила (коли та перебігала по землі з дерева на дерево) погнала її з великим азартом, але дуже бистро загубила, білка скочила в кущі а потім на дерево, собака загубила слід і почала крутитись по землі шукати. я пробував показати що білка на дереві, пробував кидати камінчиками щоб вона звернула увагу але все марно.
Старый 12.06.2008, 01:14   #4
vasyl eger
Местный

Та думаю лайка сама буде робити по куниці.
значно ваще кабан.
Звичайно треба непропустити ПЕРШУ .
Білку чи куницю
обовязково добути . дати йому час обгавкати і щоб невтратити.щоб пес бачив результат .
ми говорили "влити крові"
навіть добуту дозволити йому трішки потріпати,але не пошкодити .

звичайно осінню краще притравлювати як обпадає листя .
вже і хутро буде зимове.

для білок і куниць до 15 м я робив "половинчасті "патрони -
щоб непошкодити шкірку.і стріляв у мордочку.
Старый 13.06.2008, 01:31   #5
Коля
Пользователь

По умолчанию ...

дякую вам vasyl eger, за те що ділетесь досвідом. я пробував на ондатру. посадив ондатру в клітку і сховав в очереті. собака небачила як я ховав вона побігла до річки і через пару хвилин я почув гавкіт. це було перше її обгавкування, вона обгавакувала поки я неприйшов, потім я пустив ондатру на березі подивитись що буде далі, спочатку ондатра кидалась на собаку але собака потім зробила пару хваток, і при останій її в кусила ондатра і розсікла верхню губу, собака заскуліла і відскочила(їй було майже 6 місяців) я думав що вже все, але коли ондатра побігла вже дорічки собака її догнала ще збільшою злобою і задушила, правда десь години 2 вона бігала кругом мене з тою ондатрою, нехотіла віддавати, но потім награлась і віддала, я думав що вже по шкурі але коли подивився, шкура ні де небула прокушена.
в мого родича такса він її вихваляв шо собака весь на задатках, але коли ми пішли на полювання і добули першого зайця, поки до нього підійли то собака встиг зїсти пів заднього стегна, а потім ще була проблема забрати собака скакав кусав за руки. а дораняного лиса боявся підійти. це було його перше і останнє полювання.

Последний раз редактировалось Коля, 13.06.2008 в 01:34.
Старый 14.06.2008, 19:08   #6
vasyl eger
Местный

Та думаю що ваша лайка буде робити по білці ,куниці ...
Більшість мисливців рахують ЦЕ я к ваду , проблему .непотрібне

І роблять все щоб лайка НЕОБГАВКУВАЛА білку і куницю.

Всі хочуть КАБАНА.

Так зрозумів що у вас КУНИЦЯ-БІЛОДУШКА,камяна.. не лісова.

Найкраще час щоб знайти куницю це зранку . Коли слід ще незастив повністю , або ще і незалігла на відпочинок.

І час - ТИХА БЕЗВІТРЕННА ПОГОДА ,ПІСЛЯ СНІГОПАДУ .
УСПІХІВ.
Старый 15.06.2008, 02:37   #7
Коля
Пользователь

дякую за підтримку вам vasyl eger. ви правильно зрозуміли , внас куниця камянка, лісової дуже мало, багатенько тхора(поблизу села), саме більше лиса (він настільки обнаглів що серед білого дня може зайти на подвір'я, впіймати курку і спокійно піти назад.), а за кабана і козу я в загалі не згадую так як лісу нема.
і ще буде до вас одне питання так як ви тримали лайок, як її привчити щоб вона поверталася, бо коли вона ввійшла в азарт то їй хоч кілки на голові тиши а їй всеодно. я стикнувся з цею проблемою на минулих вихідних коли пас череду, взяв її з собою, так як я знав де лисячі нори вирішив пройтись подивитись, пішов з нею туди, це було після обіду, якраз ми застали лисинят які вийшли знори (я так і не зрозумів чи вони гралися чи пробували самостійно полювати), бо відійшли від нори десь за метрів 80, їх було 7 но 4 встигло сховатися внору, а 3-є розбіглись по бур'янах но через деякий час їх "Вєста" найшла і передушила (незнаю може це було і браконьєрство. в нас проводили весною рейд по району вілову лиса, бродячих собак і котів, то з 23 лисів 6 було хворих на сказ), вона як ввійшла в азарт що ми вже йшли назад вона ще пару разів пробувала вертатись, а потім щей до того всього підняли зайця, но тут як я вже нестарався її зупинити все було марно, вона потім повернулась десь через хвилин 40. як боротися з цією проблемою?
Старый 19.07.2008, 18:29   #8
vasyl eger
Местный

та ще молода і азартна як і ви .

з часом навчиться триматись поблизу господаря.
та і ця проблема більше для гончаків . ті вже як ідуть за звіром то надовго ,або і назавжди.
Ответ

Опции темы
Опции просмотра